Sztab

Sztab Śremski Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to grupa Przyjaciół, która od kilku lat zajmuje się organizacją kolejnych Finałów w Śremie. Przez Sztab przewinęło się już wiele osób, wielu działa nadal. Co roku ta grupa powiększa się o nowych zapaleńców.

Działając w ścisłej współpracy z wieloma instytucjami i organizacjami staramy się, aby finałowa niedziela, tak gorąca w całej Polsce, również w Śremie przebiegała w atmosferze zabawy i radości. Od lat współorganizatorem śremskiego Finału WOŚP jest Telewizja RELAX.

W skład Śremskiego Sztabu 30. Finału wchodzą członkowie Krówki Małej i Przyjaciele:
Grzegorz Pawlak – Szef Sztabu (tel. 602 551 779), Adam Baraniak, Krzysztof Baraniak, Asia Kubska, Patryk Kubski, Łukasz Ławniczak, Alina Mikołajczak, Bartek Obrzut, Ilona Pawlak, Asia Tempska, Maciej Tempski, Asia Wojciechowska, Maciej Wojciechowski, Adrian Zagórski, Monika Zagórska, Adrian Śledzianowski, Marysia Śledzianowska, Adam Baraniak, Damian Szelejewski, Agata Bruss, Daria Wyrzykowska-Ropińska, Iza Skrzydlewska, Marcin Skrzydlewski, Małgorzata Ławniczak, Alina Borowicka, Krzysztof Borowicki, Ewa Płócieniak, Maciej Płócieniak, Olga Ratajczak, Maciej Ratajczak.

Ta lista nigdy nie jest zamknięta!!! Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, zapraszamy do współpracy każdego, komu bliska jest idea Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a co najważniejsze chce robić coś więcej!

e-mail: biuro@krowka.org.pl

Telewizja Relax – ul. Chłapowskiego 3, tel. (61) 28 36 506

Przyjaciele