7. Śremski Bieg ,,Policz się z Cukrzycą”

Stowarzyszenie Runner’s Power oraz Śremska Grupa Nieustannych Optymistów Krówka Mała organizują po raz siódmy w Śremie bieg „Policz się z cukrzycą”. Nazwa biegu nawiązuje do programu „Policz się z cukrzycą” prowadzonego przez Fundację WOŚP. Jest to niezwykłe wydarzenie happeningowe promujące zdrowy tryb życia oraz odżywiania. Jednak przede wszystkim jest to wyraz solidarności Polaków z osobami chorymi na cukrzycę.

Bieg „Policz się z Cukrzycą” ma charakter happeningowy, rekreacyjny, dlatego zapraszamy do udziału Wszystkich, wraz z całymi rodzinami! Liczy się nie tyle wynik, co sam udział. Nagrodzimy upominkami najlepiej przebranych biegaczy. Długość trasy wynosi ok. 2 km. Start i meta biegu zostaną zlokalizowane na terenie Targowiska Miejskiego w Śremie przy ul. Grunwaldzkiej. Start o godz. 14.30, a o godz. 14.15 odbędzie się rozgrzewka do biegu przeprowadzona przez Śremski Sport. Zapisy prowadzone będą w godz. 13.00-14.00.

W biegu może wziąć udział każdy, po wypełnieniu formularza i zarejestrowaniu się w Biurze Zawodów które znajdować się będzie w okolicy Startu Biegu czyli na Targowisku Miejskim przy ul. Grunwaldzkiej w Śremie UWAGA: w przypadku osób niepełnoletnich zgodę na udział w biegu musi wyrazić rodzic lub opiekun prawny. Zbiórka uczestników bezpośrednio przed biegiem w okolicy startu.

Dla pierwszych zapisanych 150 uczestników biegu gwarantujemy numery startowe. Także 150 pierwszych biegaczy otrzyma pamiątkowe medale, które w najbliższych dniach pokażemy na stronie. Opłata startowa – przy rejestracji w Biurze Zawodów wrzucamy 10,00 zł do puszki WOŚP.

 

Pliki do pobrania:

Przyjaciele
pgk pgk
Ricken
zsp zsp
jrg jrg
hdk hdk
g1 g1
zst zst
antoniewicz
zst