Sztab

Sztab Śremski Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to grupa Przyjaciół, która od kilku lat zajmuje się organizacją kolejnych Finałów w Śremie. Przez Sztab przewinęło się już wiele osób, wielu działa nadal. Co roku ta grupa powiększa się o nowych zapaleńców.

Działając w ścisłej współpracy z wieloma instytucjami i organizacjami staramy się, aby finałowa niedziela, tak gorąca w całej Polsce, również w Śremie przebiegała w atmosferze zabawy i radości. Od lat współorganizatorem śremskiego Finału WOŚP jest Telewizja RELAX.

W skład Śremskiego Sztabu 25. Finału wchodzą członkowie Krówki Małej i Przyjaciele:
Grzegorz Pawlak – Szef Sztabu (tel. 602 551 779), Adam Baraniak, Krzysztof Baraniak, Patryk Kubski, Łukasz Ławniczak, Alina Mikołajczak, Bartek Obrzut, Ilona Pawlak, Iwona Pawlak, Daniel Stawiński, Asia Tempska, Maciej Tempski, Asia Wojciechowska, Maciej Wojciechowski, Adrian Zagórski, Monika Zagórska.

Pomaga nam bardzo wiele osób, ale kilka musimy (i chcemy) wymienić: Alina Borowicka, Krzysztof Borowicki, Gosia Kutek, Ewa Matuszczak, Kasia Pawlak, Wojtek Pawlak, Franek Tempski, Stasiu Tempski. I tak zza miedzy, czyli z Brodnicy: Daniel Niewiński.

Ta lista nigdy nie jest zamknięta!!! Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, zapraszamy do współpracy każdego, komu bliska jest idea Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a co najważniejsze chce robić coś więcej!

e-mail: biuro@krowka.org.pl

Telewizja Relax – ul. Chłapowskiego 3, tel. (61) 28 36 506

Przyjaciele
pgk pgk
Ricken
zsp zsp
jrg jrg
hdk hdk
g1 g1
zst zst
antoniewicz
zst