Nowinki - Prosto od Krowy

4. Bieg „Policz się z cukrzycą”
8 stycznia 2015

Już po raz czwarty w Śremie, w ramach Finału WOŚP, odbędzie się bieg „Policz się z cukrzycą”!

Wspólnie z naszymi przyjaciółmi ze stowarzyszenia RUNNER’S POWER zapraszamy na trasę o długości ok. 3,4 km. Tak jak w ubiegłym roku start usytuowany będzie na terenie Gimnazjum nr 1, a dalej pobiegniemy „po serduchu”, bo taki kształt ma nasza biegowa trasa. Ruszamy o godz. 14:00, oczywiście wystrzałowo – bo wystrzeli „wiwatówka” Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Śremie. Jak zawsze mistrzem ceremonii będzie brat Artur Osiński. Będzie też z muzycznym przytupem – bo biegaczom będzie przygrywać Orkiestra Dęta Towarzystwa Muzycznego im. Mariana Zielińskiego!

Jeśli ktoś ma ochotę, to może oczywiście pobiec sprintem „na rekord”. Ale zachęcamy do udziału również tych, dla których długość trasy to spore wyzwanie – można ją przebiec po prostu truchtem, przejść z kijkami, przejechać na rolkach, czy po prostu zrobić sobie niedzielny spacer z całą rodziną, a nawet psem

Runner’s Power przygotowało już specjalne, okolicznościowe numery startowe i medale dla pierwszych 100 osób. Będą również gorące napoje i zupka.

Trasę biegu pomogą zabezpieczyć śremscy strażnicy miejscy, policjanci i uczniowie klasy policyjnej Zespołu Szkół Technicznych.

Szczegóły biegu z trasą na stronie www.runnerspower.pl.

Przyjaciele